Ruszają zapisy na muzyczne wakacje!

Ruszają zapisy na muzyczne wakacje!

Barwy Muzyki zapraszają na niezwykłe, wakacyjne warsztaty wprowadzające dzieci w świat pięknej muzyki i sztuki. Warsztaty odbędą się w urokliwym miejscu, jakim jest Kredkafe. Do wyboru są dwa terminy. I turnus – 25-29 czerwca, II turnus 27-31 sierpnia. Warsztaty trwają od poniedziałku do piątku przez 4 godziny dziennie i przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-12.

Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy.

Każdego dnia towarzyszyć nam będzie jeden wyjątkowy utwór muzyczny pochodzący z kanonu muzyki klasycznej, rozrywkowej lub etnicznej. Będzie on bazą do naszych rozmów i zabaw, materiałem do działań naszej orkiestry oraz inspiracją dla prac plastycznych. Dzieci będą miały krótkie lekcje gry na wybranych instrumentach oraz wspólne muzykowanie w formie orkiestry. Codziennie wykonamy też małe i duże prace plastyczne, często przy użyciu nietypowych technik.

***
Warsztaty poprowadzi Mercedes Borguńska – skrzypaczka, absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina i obecna studentka ASP na wydziale rzeźby. Mercedes zdobywała doświadczenie w pracy z dziećmi w Polsce i Wielkiej Brytanii, a od kilku lat współpracuje z Barwami Muzyki. Mercedes wspaniale łączy świat muzyki ze światem sztuk wizualnych.

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

KIEDY?
I TURNUS:
25-29 czerwca, godz. 9:00 – 13:00
II TURNUS
27-31 sierpnia, godz. 9:00 – 13:00

GDZIE?
Kredkafe
Ul. Smolna 8

CENA?
400 zł – promocyjna cena za I lub II turnus obowiązuje do 20 czerwca
450 zł – cena za I lub II turnus obowiązująca po 20 czerwca
Istnieje możliwość udziału w pojedynczych warsztatach

ZAPISY:
Facebook Barw Muzyki
e-mail: biuro@barwymuzyki.pl
tel.: 790 528 028
tel.: 790 528 029