BREAKING NEWS!!!!! Świąt nie będzie?!?!?!?! Jak to możliwe?????

BREAKING NEWS!!!!!  Świąt nie będzie?!?!?!?! Jak to możliwe?????

 

Właśnie otrzymaliśmy przerażającą informację od jednego z naszych informatorów z wioski elfów. Święta stoją pod wielkim znakiem zapytania. W szkołach, domach i centrach handlowych nastąpiła masowa panika. Rodzice próbują zwrócić zakupione prezenty, a dzieci nie mogą powstrzymać histerycznego płaczu.  A wszystko przez to, że Święty Mikołaj stracił motywację do pracy!

„Święty Mikołaj co roku przemierza cały świat, by uszczęśliwić naszych milusińskich. Przed świętami w wiosce elfów mamy bardzo dużo pracy. Trzeba wyprodukować wszystkie wymarzone prezenty. Mikołaj musi przeczytać listy, koordynować naszą pracę i samodzielnie rozwieźć prezenty w ciągu jednego dnia! To nie lada wyczyn, a nie ukrywajmy – z roku na rok nie robi się coraz młodszy” – mówi nasz informator.

Do końca nie wiadomo, w jakim stanie jest Święty Mikołaj i co tak naprawdę jest przyczyną braku jego motywacji. Niektórzy specjaliści spekulują, że przyczyną może być przedwczesna listopadowa świąteczna gorączka. W celu wyjaśnienia tej niepokojącej sytuacji udało nam się porozmawiać z Panią Mikołajową, która podsunęła nam pewne rozwiązanie.

„Mój mąż uwielbia świąteczną atmosferę. Niestety ostatnimi czasy Święta Bożego Narodzenia stały się komercyjnym wydarzeniem. Powiem wprost! Mikołajowi brakuje kolęd! Dlatego apeluję do wszystkich dzieci i rodziców, by spotkali się 9 grudnia w Centrum Kreatywności Targowa, by wspólnie pomóc Świętemu Mikołajowi odzyskać świąteczną motywację”

 

Miejmy zatem nadzieję, że uda nam się przekonać Mikołaja i razem uratować święta!

Ilość miejsc ograniczona! Obowiązują zapisy!

 

PROGRAM:

9 grudnia, godz. 11:00 – 13:00
Centrum Kreatywności Targowa
ul. Targowa 56

Zapraszamy na świąteczne warsztaty dla rodziców i dzieci w wieku 3-10 lat. Przygotujcie się na świąteczne i muzyczne konkurencje, zabawy i zagadki, które doprowadzą nas do ulubionych kolęd Mikołaja. Na koniec spotkania stworzymy prawdziwą orkiestrę i wspólnie zaśpiewamy dla Świętego Mikołaja przy akompaniamencie skrzypiec, pianina i fletu poprzecznego!

Warsztaty dla uczniów Barw Muzyki są darmowe.

Cena biletu rodzinnego dla osób niezwiązanych z Barwami to 40 zł.

ZAPISY:

Świąteczna gra muzyczna