Olga Trzebińska

Jestem promotorką nowoczesnej metody nauczania muzyki Colourstrings w Polsce. W 2011 roku stworzyłam Barwy Muzyki, które łączą moją pasję jaką jest muzyka ze wspieraniem rozwoju dzieci i młodzieży. Szukając ciekawych metod wychowawczych czerpię z doświadczeń wielu krajów, w których miałam okazję mieszkać i wychowywać swoje dzieci.
Sama jestem osobą z “traumą” szkoły muzycznej i dopiero mieszkając 10 lat za granicą zorientowałam się, że muzyki można uczyć inaczej! Bez “potu i łez”, które zostawmy naszym fantastycznym polskim wirtuozom. Zachwycona londyńską szkołą Colourstrings, postanowiłam sprowadzić tę metodę nauczania do Polski. Wokół siebie zgromadziłam najbardziej kreatywnych i otwartych muzyków – pedagogów, którzy wciąż odbywają szkolenia z najlepszych metod nauczania i poświęcają wiele czasu i serca aby trafić indywidualnie do każdego ucznia (a przy tym świetnie się z nim bawić). Jestem pierwszą w Polsce osobą, która ukończyła dwustopniowy kurs Colourstrings Kindergarten i współtwórcą programu nauczania dla najmłodszych.
Jako mama trójki dzieci wiem, że w ich życiu jest miejsce na sport, zabawę, ale i muzykę. Wiem, że gra na instrumentach wspaniale wpływa na ich rozwój i bardzo umila nasze życie rodzinne.