Zajęcia

ZAJĘCIA

U nas każde dziecko czerpie prawdziwą radość z nauki gry.

Nasi pełni optymizmu i kreatywności nauczyciele, stosując metodę Colourstrings, dostosowują program nauczania do predyspozycji ucznia. Dzięki temu każde dziecko czerpie prawdziwą radość z nauki gry. Raz w miesiącu uczniowie spotykają się na darmowych warsztatach Muzyczna Piguła, by doskonalić wiedzę teoretyczną oraz zagrać w zespole.

Pod koniec każdego semestru organizujemy koncerty dla uczniów indywidualnych oraz lekcje pokazowe dla uczniów zajęć grupowych, na które serdecznie zapraszamy całą rodzinę.

Pamiętaj, że nie musisz od razu inwestować w zakup instrumentu, ponieważ w naszej szkole istnieje możliwość wypożyczenia skrzypiec, gitary i fletu poprzecznego.

Nasi pełni optymizmu i kreatywności nauczyciele, inspirując się metodą Colourstrings, dostosowują program nauczania do predyspozycji ucznia. Dzięki temu każde dziecko czerpie prawdziwą radość z nauki gry. Raz w miesiącu uczniowie spotykają się na darmowych warsztatach Muzyczna Piguła, by doskonalić wiedzę teoretyczną oraz zagrać w zespole.

W ofercie naszej szkoły znajdziecie umuzykalniające zajęcia grupowe dla dzieci w każdym wieku. Będziemy grać na prostych instrumentach muzycznych, śpiewać, uczyć się rytmu, słuchać muzyki i przede wszystkim dobrze się bawić. Pierwsze Kroki, Gramy Razem, Muzograjki czy Zespół wokalny? Sprawdź, które zajęcia będą najlepsze dla Twojego dziecka.