Promocje

PROMOCJE

Październikowa promocja!

Skorzystaj z październikowej promocji i zapisz swoje dziecko do najlepszej szkoły muzycznej w Warszawie! Zapraszamy na zajęcia umuzykalniające i lekcje indywidualne prowadzone przez świetnych muzyków i pedagogów.

Zapisując dziecko do końca października zapewniasz sobie promocyjną cenę DO KOŃCA ROKU SZKOLNEGO!

Promocja trwa do 31 października.

Karnet na Muzograjki

Pojedyncze zajęcia dla rodziców i maluszków kosztują 35 zł. Odbywają się raz w tygodniu a ich program jest regularny i systematyczny. Istnieje możliwość zakupu karnetu, który upoważnia do 6 wejść przez dwa miesiące od daty zakupu. Karnet kosztuje 180 zł (czyli 30 zł za każde zajęcia).

Pakiet Barw Muzyki

Wierzymy w to, że bardzo ważną rolę w nauce gry na instrumencie odgrywa umuzykalnienie dziecka. Dla rodziców i dzieci, którzy chcą połączyć lekcje indywidualne gry na instrumencie z grupowymi zajęciami grupowymi mamy specjalną propozycję. Pakiet Barw Muzyki rozwija indywidualne umiejętności muzyczne równolegle z ogólnym umuzykalnieniem dzieci i kształceniem słuchu. Zajęcia umuzykalniające są dla dzieci zabawą, w czasie której niepostrzeżenie poznają teorię muzyki, uczą się podstaw melodii i rytmu, czytania nut i rozumienia muzyki. Zajęcia indywidualne prowadzone są w taki sposób, aby dziecko jak najszybciej czerpało radość z grania.
Pakiet Barw Muzyki kosztuje 360 zł miesięcznie lub 1620 zł za jeden semestr. Łączy on lekcje indywidualne z zajęciami grupowymi.

Lekcje w duecie

W naszej szkole wspieramy muzykowanie w parach. Jest to idealna okazja dla rodzeństwa lub dobrych kolegów, czy koleżanek. Za każdy miesiąc takiej nauki wystarczy zapłacić 200 zł zamiast 260. W przypadku tej promocji przyjmujemy tylko płatność semestralną.